ADP7118ACPZN3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7118ACPZN3.3-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP7118ACPZN3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6LFCSP
Ngā Rauemi: ADP7118ACPZN3.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7118ACPZN3.3-R7
Tau Wae ADP7118ACPZN3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72846 pcs Pepa Raraunga ADP7118ACPZN3.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.42V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-LFCSP-UD (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP7118ACPZN3.3-R7DKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 320µA I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Soft Start