AD5273BRJZ100-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5273BRJZ100-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5273BRJZ100-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 1K 64POS SOT23
Ngā Rauemi: AD5273BRJZ100-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5273BRJZ100-R7
Tau Wae AD5273BRJZ100-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC POT DGTL 1K 64POS SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57560 pcs Pepa Raraunga AD5273BRJZ100-R7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Ētahi Ingoa AD5273BRJZ100-R7-ND
AD5273BRJZ100-R7TR
AD5273BRJZ100R7
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi OTP
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8 Whirihoranga Potentiometer