AD5273BRJZ10-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5273BRJZ10-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5273BRJZ10-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 64P 10K OTP SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5273BRJZ10-R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5273BRJZ10-R2
Tau Wae AD5273BRJZ10-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 5125 pcs Pepa Raraunga AD5273BRJZ10-R2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi OTP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8 Whirihoranga Potentiometer