AD5273BRJZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5273BRJZ10-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5273BRJZ10-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 64P 10K OTP SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5273BRJZ10-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5273BRJZ10-R7
Tau Wae AD5273BRJZ10-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 79816 pcs Pepa Raraunga AD5273BRJZ10-R7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-8
Ētahi Ingoa AD5273BRJZ10-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi OTP
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8 Whirihoranga Potentiometer