ULCD-43PT
4D Systems4D Systems
ULCD-43PT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-43PT
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua 4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L
Ngā Rauemi: ULCD-43PT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 573 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-43PT
Tau Wae ULCD-43PT Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga 4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 573 pcs Pepa Raraunga ULCD-43PT.pdf
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULCD-43DCT-PI
ULCD-43DCT-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: LCD PK 4.3" RASPB PI SHIELD&CBL
I roto i te taonga: 458 pcs
Tikiake: ULCD-43DCT-PI.pdf
RFQ
ULCD-43PT-AR
ULCD-43PT-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: 4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP