ULCD-43PT-AR
4D Systems4D Systems
4D Systems
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-43PT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua 4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP
Ngā Rauemi: ULCD-43PT-AR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 700 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-43PT-AR
Tau Wae ULCD-43PT-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga 4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 700 pcs Pepa Raraunga ULCD-43PT-AR.pdf
Te tiro i te rohe 95.00mm W x 53.90mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto - Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White