ULCD-43DCT-AR
4D Systems4D Systems
ULCD-43DCT-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-43DCT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD ARDUINO 4.3" SHIELD & CBL
Ngā Rauemi: 1.ULCD-43DCT-AR.pdf2.ULCD-43DCT-AR.pdf3.ULCD-43DCT-AR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 424 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-43DCT-AR
Tau Wae ULCD-43DCT-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD ARDUINO 4.3" SHIELD & CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Capacitive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1101
ULCD43DCTAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.07mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White