ULCD-28PTU-AR
4D Systems4D Systems
ULCD-28PTU-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-28PTU-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL
Ngā Rauemi: 1.ULCD-28PTU-AR.pdf2.ULCD-28PTU-AR.pdf3.ULCD-28PTU-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-28PTU-AR
Tau Wae ULCD-28PTU-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 43.20mm W x 57.60mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1090
ULCD28PTUAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.18mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 2.8" (71.12mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Maama LED - White