ULCD-35DT-AR
4D Systems4D Systems
ULCD-35DT-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-35DT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD ARDUINO 3.5" SHIELD & CBL
Ngā Rauemi: 1.ULCD-35DT-AR.pdf2.ULCD-35DT-AR.pdf3.ULCD-35DT-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-35DT-AR
Tau Wae ULCD-35DT-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD ARDUINO 3.5" SHIELD & CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 48.96mm W x 73.44mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1096
ULCD35DTAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA)
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Maama LED - White