ULCD-24PTU-AR
4D Systems4D Systems
ULCD-24PTU-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-24PTU-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD ARDUINO 2.4" SHIELD & CBL
Ngā Rauemi: 1.ULCD-24PTU-AR.pdf2.ULCD-24PTU-AR.pdf3.ULCD-24PTU-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-24PTU-AR
Tau Wae ULCD-24PTU-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD ARDUINO 2.4" SHIELD & CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 36.72mm W x 48.96mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1087
ULCD24PTUAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 2.4" (60.96mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULCD-220RD-PI
ULCD-220RD-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: LCD PK 1.38" RASPB PI SHIELD&CBL
I roto i te taonga: 1259 pcs
Tikiake: ULCD-220RD-PI.pdf
RFQ
ULCD-28PTU-AR
ULCD-28PTU-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL
I roto i te taonga: 1051 pcs
Tikiake: ULCD-28PTU-AR.pdf
RFQ
ULCD-24PTU
ULCD-24PTU
Whakaahuatanga: MOD TFT-LCD 2.4" 240X320 TOUCH