ULCD-144G2-AR
4D Systems4D Systems
ULCD-144G2-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULCD-144G2-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD ARDUINO 1.44" SHIELD & CBL
Ngā Rauemi: 1.ULCD-144G2-AR.pdf2.ULCD-144G2-AR.pdf3.ULCD-144G2-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULCD-144G2-AR
Tau Wae ULCD-144G2-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD ARDUINO 1.44" SHIELD & CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 25.50mm W x 26.50mm H Papamahi -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1082
ULCD144G2AR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 128 x 128 Poutoro Poto -
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 1.44" (36.57mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 1.44" (36.57mm) 128 x 128