SK-43PT-AR
4D Systems4D Systems
SK-43PT-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-43PT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Ngā Rauemi: SK-43PT-AR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 568 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-43PT-AR
Tau Wae SK-43PT-AR Kaihanga 4D Systems
He Rahinga Kei te wātea 568 pcs Pepa Raraunga SK-43PT-AR.pdf
Te tiro i te rohe 95.00mm W x 53.90mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto - Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White