SK-43DCT-AR
4D Systems4D Systems
SK-43DCT-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-43DCT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua KIT ULCD-43PT-AR USD4GB UUSB-PA5
Ngā Rauemi: SK-43DCT-AR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 417 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-43DCT-AR
Tau Wae SK-43DCT-AR Kaihanga 4D Systems
He Rahinga Kei te wātea 417 pcs Pepa Raraunga SK-43DCT-AR.pdf
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Capacitive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1056
SK43DCTAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.07mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White