SK-4DISCOVERY-35
4D Systems4D Systems
SK-4DISCOVERY-35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-4DISCOVERY-35
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua KIT LCD 3.5" TFT DIABLO16 RS485
Ngā Rauemi: 1.SK-4DISCOVERY-35.pdf2.SK-4DISCOVERY-35.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 462 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-4DISCOVERY-35
Tau Wae SK-4DISCOVERY-35 Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga KIT LCD 3.5" TFT DIABLO16 RS485 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 462 pcs Pepa Raraunga 1.SK-4DISCOVERY-35.pdf2.SK-4DISCOVERY-35.pdf
Te tiro i te rohe 48.40mm W x 72.90mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1062
SK4DISCOVERY35
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Serial
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA) Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Serial 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA)