GEN4-ULCD-70DT
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70DT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-70DT
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 795 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-70DT
Tau Wae GEN4-ULCD-70DT Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 154.00mm W x 85.92mm H Papamahi Resistive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1133
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, SPI, TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA) Poutoro Poto 0.19mm W x 0.18mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-70DT-AR
GEN4-ULCD-70DT-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
I roto i te taonga: 562 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 456 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DT-SB-AR
GEN4-ULCD-70DT-SB-AR
I roto i te taonga: 600 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB
GEN4-ULCD-70DCT-CLB
I roto i te taonga: 640 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB.pdf
GEN4-ULCD-70DT-PI
GEN4-ULCD-70DT-PI
I roto i te taonga: 527 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
I roto i te taonga: 580 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
I roto i te taonga: 494 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DT-SB-PI
GEN4-ULCD-70DT-SB-PI
I roto i te taonga: 529 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT-SB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DT-SB
GEN4-ULCD-70DT-SB
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT-SB.pdf
GEN42000
GEN42000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH