GEN42000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN42000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH
Ngā Rauemi: GEN42000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN42000
Tau Wae GEN42000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1703 pcs Pepa Raraunga GEN42000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.875" (22.23mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 42pF