GEN4-ULCD-70DCT-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70DCT-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-70DCT-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 640 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-70DCT-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-70DCT-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 154.00mm W x 85.92mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1277
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA)
Poutoro Poto 0.19mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-70D-SB-AR
GEN4-ULCD-70D-SB-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
I roto i te taonga: 734 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-SB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 494 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DT
GEN4-ULCD-70DT
I roto i te taonga: 795 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DT.pdf
GEN4-ULCD-70D-PI
GEN4-ULCD-70D-PI
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB
I roto i te taonga: 456 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB.pdf
GEN4-ULCD-70D-SB-PI
GEN4-ULCD-70D-SB-PI
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-SB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
I roto i te taonga: 646 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
I roto i te taonga: 580 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI
I roto i te taonga: 428 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70D-SB
GEN4-ULCD-70D-SB