GEN4-ULCD-70D-SB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-SB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-70D-SB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 639 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-70D-SB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-70D-SB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 154.00mm W x 85.92mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1285
Poutoro Poto 0.19mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White