GEN4-ULCD-43DT
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-43DT
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-43DT
Tau Wae GEN4-ULCD-43DT Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Resistive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1128
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-43DT-SB-PI
GEN4-ULCD-43DT-SB-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
I roto i te taonga: 885 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DT-SB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 858 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DT-SB
GEN4-ULCD-43DT-SB
I roto i te taonga: 1052 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DT-SB.pdf
GEN4-ULCD-43DT-AR
GEN4-ULCD-43DT-AR
I roto i te taonga: 1093 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DT-AR.pdf
GEN4-ULCD-50D
GEN4-ULCD-50D
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Tikiake: GEN4-ULCD-50D.pdf
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
I roto i te taonga: 910 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-43DT-PI
GEN4-ULCD-43DT-PI