GEN4-ULCD-43DCT-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DCT-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 795 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-43DCT-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1129
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, SPI, TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 480 x 272 Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
I roto i te taonga: 910 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 785 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB