GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 910 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1189
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-43D-SB-PI
GEN4-ULCD-43D-SB-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
I roto i te taonga: 1043 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43D-SB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DCT-CLB
GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Kaihanga: 4D Systems