GEN4-ULCD-35DT-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-35DT-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-35DT-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-35DT-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-35DT-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 49.00mm W x 73.40mm H Papamahi Resistive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1186
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA)
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Maama LED - White