GEN4-ULCD-35DCT-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-35DCT-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-35DCT-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-35DCT-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-35DCT-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 49.00mm W x 73.40mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1234
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Parallel/Serial
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA) Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA)