GEN4-ULCD-35D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-35D-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-35D-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-35D-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-35D-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 49.00mm W x 73.40mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1231
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA)
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-32PT-PI
GEN4-ULCD-32PT-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
I roto i te taonga: 1732 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-32PT-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-35D-PI
GEN4-ULCD-35D-PI
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
I roto i te taonga: 1579 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-35D-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-35D
GEN4-ULCD-35D
Tikiake: GEN4-ULCD-35D.pdf
GEN4-ULCD-35D-CLB-AR
GEN4-ULCD-35D-CLB-AR
Tikiake: GEN4-ULCD-35D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI
Tikiake: GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-35D-CLB-PI
GEN4-ULCD-35D-CLB-PI