GEN4-ULCD-43D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43D-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-43D-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-43D-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-43D-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1238
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White