SPD08-200-L-RB
3M3M
SPD08-200-L-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD08-200-L-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031
Ngā Rauemi: 1.SPD08-200-L-RB.pdf2.SPD08-200-L-RB.pdf3.SPD08-200-L-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD08-200-L-RB
Tau Wae SPD08-200-L-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Raupapa SPD08
Pānuitia atu Dual Pana 0.031" (0.80mm)