SPD08-200-RB-TR
3M3M
SPD08-200-RB-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD08-200-RB-TR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031
Ngā Rauemi: 1.SPD08-200-RB-TR.pdf2.SPD08-200-RB-TR.pdf3.SPD08-200-RB-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD08-200-RB-TR
Tau Wae SPD08-200-RB-TR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Raupapa SPD08
Pānuitia atu Dual Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 3M12045TR
SPD08200RBTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi - Tau o nga Tauranga 200
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ira Female Feature Feature -
Ngā āhuatanga Board Guide Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Black
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SPD08N50C3ATMA1
SPD08N50C3ATMA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 7.6A DPAK
I roto i te taonga: 60968 pcs
Tikiake: SPD08N50C3ATMA1.pdf
RFQ
SPD08-200-RB
SPD08-200-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031