SPD08-140-L-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD08-140-L-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PCI EXP FEMALE 140POS 0.031
Ngā Rauemi: 1.SPD08-140-L-RB.pdf2.SPD08-140-L-RB.pdf3.SPD08-140-L-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD08-140-L-RB
Tau Wae SPD08-140-L-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PCI EXP FEMALE 140POS 0.031 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Raupapa SPD08
Pānuitia atu Dual Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 7100025677
XF003826922
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi - Tau o nga Tauranga 140
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Whakangungu Liquid Crystal Polymer (LCP) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga Latches
Momo Hoapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kāri PCI Express™
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)