P50L-050S-BS-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-050S-BS-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 50POS .050" SMD
Ngā Rauemi: P50L-050S-BS-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
204 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-050S-BS-DA
Tau Wae P50L-050S-BS-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .050" SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16222 pcs Pepa Raraunga P50L-050S-BS-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 80000924193 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Te maha o nga Kaihautū 0.050" (1.27mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga P50L-050S-BS-DA
Length - Pouaka (Tae) 7mm, 8mm Teitei i runga i te Poari 0.252" (6.40mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahua nui 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .050" SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold