P50L-050S-A-DA
3M3M
P50L-050S-A-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-050S-A-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 50POS .050" STR
Ngā Rauemi: P50L-050S-A-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
209 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-050S-A-DA
Tau Wae P50L-050S-A-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .050" STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26837 pcs Pepa Raraunga P50L-050S-A-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 0-00-51111-74031-6
P50L050SADA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Te maha o nga Kaihautū 0.050" (1.27mm)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga P50L-050S-A-DA
Length - Pouaka (Tae) 7mm, 9mm Teitei i runga i te Poari 0.213" (5.40mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahua nui 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .050" STR Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold