P50L-060P-A-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-060P-A-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 60POS STR .050" GOL
Ngā Rauemi: P50L-060P-A-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-060P-A-DA
Tau Wae P50L-060P-A-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 60POS STR .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15874 pcs Pepa Raraunga P50L-060P-A-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000924722
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 7mm, 8mm, 10mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.236" (6.00mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold