P50L-030P-C-DA
Hua Hua
Tau Wae: P50L-030P-C-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS STR .050" GOL
Ngā Rauemi: P50L-030P-C-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
208 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-030P-C-DA
Tau Wae P50L-030P-C-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS STR .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15835 pcs Pepa Raraunga P50L-030P-C-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000924490
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 9mm, 10mm, 12mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold