P50L-030P-RR4-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-030P-RR4-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS R/A .050" GOL
Ngā Rauemi: P50L-030P-RR4-DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-030P-RR4-DA
Tau Wae P50L-030P-RR4-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS R/A .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4800 pcs Pepa Raraunga P50L-030P-RR4-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000924524
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash