P50L-020S-D-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-020S-D-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 20POS .050" STR
Ngā Rauemi: P50L-020S-D-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-020S-D-DA
Tau Wae P50L-020S-D-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 20POS .050" STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20386 pcs Pepa Raraunga P50L-020S-D-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000923823
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 10mm, 12mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.331" (8.40mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold