P50E-030S-EA
3M3M
P50E-030S-EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50E-030S-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PAK50 CONN
Ngā Rauemi: P50E-030S-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50E-030S-EA
Tau Wae P50E-030S-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga PAK50 CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9784 pcs Pepa Raraunga P50E-030S-EA.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa Pak 50, P50E Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 0-00-51111-66217-5
P50E030SEA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Closed End
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG