P50E-026S-TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50E-026S-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 26POS .050" GOLD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50E-026S-TG
Tau Wae P50E-026S-TG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 26POS .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4605 pcs Pepa Raraunga
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa Pak 50, P50E Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 04801146946
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Closed End Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Momo Hoapā Outer Shroud Contact