P50E-032S-EA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50E-032S-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 32POS .050" GOLD
Ngā Rauemi: P50E-032S-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50E-032S-EA
Tau Wae P50E-032S-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 32POS .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11785 pcs Pepa Raraunga P50E-032S-EA.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa Pak 50, P50E Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 5111990246
P50E032SEA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Closed End
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG