P25E-040S-EA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P25E-040S-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PAK25 CONN
Ngā Rauemi: P25E-040S-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P25E-040S-EA
Tau Wae P25E-040S-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga PAK25 CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8282 pcs Pepa Raraunga P25E-040S-EA.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 30 AWG
Raupapa P25E Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 0-00-51111-66212-0
P25E040SEA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG