P25E-034S-EA
3M3M
P25E-034S-EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P25E-034S-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 34POS .050" GOLD
Ngā Rauemi: 1.P25E-034S-EA.pdf2.P25E-034S-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P25E-034S-EA
Tau Wae P25E-034S-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 34POS .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8772 pcs Pepa Raraunga 1.P25E-034S-EA.pdf2.P25E-034S-EA.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 30 AWG
Raupapa P25E Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 5111173821
P25E034SEA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG