P25E-068S-TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P25E-068S-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 68POS .050" GOLD
Ngā Rauemi: P25E-068S-TG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P25E-068S-TG
Tau Wae P25E-068S-TG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 68POS .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga P25E-068S-TG.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 30 AWG
Raupapa P25E Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 04801146924
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 68 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Feed Through Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito 68 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Momo Hoapā Female Socket