N3433-5502
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3433-5502
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 50PS R/A SHORT LA
Ngā Rauemi: N3433-5502.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3433-5502
Tau Wae N3433-5502 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5591 pcs Pepa Raraunga N3433-5502.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113860131
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Short Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm)