N3433-5202RB
3M3M
N3433-5202RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3433-5202RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 50PS R/A SHORT LATCH
Ngā Rauemi: 1.N3433-5202RB.pdf2.N3433-5202RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3433-5202RB
Tau Wae N3433-5202RB Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 27270 pcs Pepa Raraunga 1.N3433-5202RB.pdf2.N3433-5202RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051111648896
MHR50S
N3433-5202RB-ND
N3433-5502RB
N3433-5502RB-ND
N34335202RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Short
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)