N3433-5302RB
3M3M
N3433-5302RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3433-5302RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 50PS R/A LONG LATCH
Ngā Rauemi: 1.N3433-5302RB.pdf2.N3433-5302RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3433-5302RB
Tau Wae N3433-5302RB Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 25623 pcs Pepa Raraunga 1.N3433-5302RB.pdf2.N3433-5302RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051111648902
MHR50N
N3433-5302RB-ND
N3433-5602RB
N3433-5602RB-ND
N34335302RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)