N3431-5502
Hua Hua
Tau Wae: N3431-5502
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 34PS R/A SHORT LATCH
Ngā Rauemi: N3431-5502.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3431-5502
Tau Wae N3431-5502 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4936 pcs Pepa Raraunga N3431-5502.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113860116
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Short Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm)