N3431-5305EB
Hua Hua
Tau Wae: N3431-5305EB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 34POS R/A .100 GOLD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3431-5305EB
Tau Wae N3431-5305EB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 34POS R/A .100 GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6652 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Wire Wrap
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051111751961
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.610" (15.49mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -