N3431-5303
Hua Hua
Tau Wae: N3431-5303
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 34POS R/A LONG LATCH
Ngā Rauemi: 1.N3431-5303.pdf2.N3431-5303.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3431-5303
Tau Wae N3431-5303 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 34POS R/A LONG LATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27661 pcs Pepa Raraunga 1.N3431-5303.pdf2.N3431-5303.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051138601171
N3431-5603
N3431-5603-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)