MTI14-250Q
3M3M
MTI14-250Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTI14-250Q
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua MALE DISCON NYLON INS HIGHLAND
Ngā Rauemi: MTI14-250Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTI14-250Q
Tau Wae MTI14-250Q Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 16897 pcs Pepa Raraunga MTI14-250Q.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Highland™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128600245
3M157478
MTI14-250Q-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.950" (24.13mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.170" (4.32mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP