MTI10-250Q
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTI10-250Q
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: MTI10-250Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTI10-250Q
Tau Wae MTI10-250Q Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga MTI10-250Q.pdf
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Highland™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007704713
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa - Whānui 1.050" (26.67mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Waimotu Itirangi 0.250" (6.35mm)
Te whakamamae Fully Insulated Ira Male
Ngā āhuatanga Butted Seam Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated