MTI14-250L
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTI14-250L
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTI14-250L
Tau Wae MTI14-250L Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4459 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Highland™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007703112
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa - Whānui 0.950" (24.13mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Waimotu Itirangi 0.170" (4.32mm)
Te whakamamae Fully Insulated Ira Male
Ngā āhuatanga Butted Seam Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated