MP2-SS096-41P1-TR30
Hua Hua
Tau Wae: MP2-SS096-41P1-TR30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2-FB 96POS 4ROW
Ngā Rauemi: 1.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf2.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-SS096-41P1-TR30
Tau Wae MP2-SS096-41P1-TR30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2-FB 96POS 4ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4641 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf2.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 04801141718
MP2SS09641P1TR30
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 96
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Ngā āhuatanga Board Guide, Cap, Spacer Whakatauranga onamata 1.5A